Brdský teréní půlmaraton

22.09.2011 21:06

17.9.  byl Brdský terénní půlmarathon .Jednalo se o tři 7km okruhy v lese.Miša byla po dvou okruzích druhá,ale v posledním to rozkulila, cca 300m před cílem předběhla první běžkyni Janu Jílkovou(lońská vítězka) a vyhrála v čase 1:30:03.Fandila jsem s Gitou,pak bezva občerstvení v areálu Vlaška,klobásky,tombola a vyhlášení vítězů s cenami.Běžel i náš kamarád Petr Kubišta a Matěj Červený,po celou dobu závodu běželi spolu,posledních pár metrů měl Matěj víc sil,oba 1:32:...Tento závod byl specifický tím,že rozdíl časů prvního muže a první ženy z minul.roku(cca 13 min)byl dán ženám k dobru a o tento čas vyběhly dřív.V závěru závodu jsme netrpělivě očekávali, jestli cílovou pásku protne první žena, příp. se jí podaří prvnímu muži předběhnout.Pro letošní ročník to stihly první dvě ženy.