Zlatý Zátopkův týden

29.07.2015 21:24

Další významný běh seriál "Zlatý Zátopkův Týden" pořádal tradičně Vlasta Šroubek v Praze. V pondělí 20.7. se běžela 10km na dráze na Slavii. Míšin čas byl 44:46, zaručil ji první výhru. V pátek 24.7.se běž ela 5km na dráze na Slavii. Její čas byl 21:19, protentokrát 2.místo Poslední závod se běžel v  pondělí 27.7. marathon ve Stromovce. Míšin byl čas 3h:18min. opět 1.místo. Celý seriál se pořádal na počest Emila Zátopka, přesně ve stejné dny ve kterých na olympiádě 1952 v Helsinkách zvítězil. Celý seriál Míša vyhrála. Přesto, že má stále potíže s lýtkem a léčí se u fyzioterapeutky. Atmosféra byla bouřlivá, byl i pěkný 20minutový liják, ale pak už vysvitlo sluníčko a náš fanklub dorazil.Tak zatím časy jednotlivých závodů se sečítají a Miška překonala v 8.ročníku dosavadní nejlepší čas a ten ted nově činí 4h:23 minut. Stránky závodu jsou na: www.zlaty-tyden.cz