Novinky

Mistrovství v běhu na 100 km.

10.03.2013 05:37
9. března se v Plzni v Šruncových sadech uskutečnilo m M ČR na 100 km. Čas Míši: 8:49. Stránky závodu jsou zde.

Míša druhá v anketě Atlet roku IAU

24.01.2013 06:22
V anketě mezinárodní asociace ultramaratonců Míša obsadila nádherné druhé místo za Mami Kudo z Japonska.   Bližší informace se můžete dočíst na stránkách  www.ultracau.cz nebo na www.iau-ultramarathon.org.   Velká gratulace!

Rozhovor pro behej.com

11.01.2013 11:11
Míša poskytla rohovor Josefovi Rendlovi (Mustangovi), reaktorovi časopisu behej.com. Můžete si jej přečíst na webu: https://www.behej.com/clanek/9410-ultra-je-urcita-forma-meditace-rika-svetova-sampionka

Anketa: vytrvalkyně roku 2012

27.12.2012 07:39
Na stránkách běhej.com je nová anketa o vytrvalkyni roku 2012. Hlasujte na této stránce. Umístit anketu na toto místo, do článku s tímto názvem je dle mého názoru nešťastné! Rozešlete informace o anketě všem příznivcům Míší! Z jednoho počítače pouze jeden hlas.

Míša - mistrně ČR v běhu na 100 Km

21.11.2012 09:15
Mistrovství ČR v běhu na 100 km se konalo 27. října 2012 v Plzni,  Míša opět vyhrála a obhájila tak titul mistyně ČR z loňského roku časem 8:55:56 hod. Bylo velmi chladné počasí ( 1°C ), foukal nepříjemný studený vítr, pršeno a pak i sněžilo. takže Míša běžela celý závod ve své oblíbené žluté pláštěnce. foto Vlastimil Šroubek z Plzně Odkaz na stránky závodu je zde.

Míša - mistrně světa v běhu na 24 hodin

10.09.2012 13:35
MÍŠA SE STALA MISTRNÍ SVĚTA V BĚHU NA 24 HODIN VÝKONEM 244 KM. stránky mezinárodní asociace ultramaratonu (informace a fotky) najdete na: https://www.iau-ultramarathon.org/ VÝSLEDKY závodu: https://www.iau-ultramarathon.org/images/file/FINAL_RESULTS_WC.pdf článek a fotky Otto Seitla https://www.ultracau.cz/index.php/informace-z-cau/mistrovske-zavody/116-michaela-dimitriadu-se-stala-mistryni-sveta-na-24-hodin

Polsko - Katowice

02.09.2012 16:50
Míša se chystá se svoji asistentkou na MS v běhu na 24 hodin do Katovic. Proti předešlý dvou letum je v mnohem lepší kondici a přes léto ji netrápili zdravotní problémy. V létě běžela 24 hodinovku na Kladně, kde zvítězila výkonem 220 km. Držme ji palce!!! Stránky závodu jsou zde.

MS 100 km Seregno Italie

03.05.2012 05:39
Běh byl za aprílového počasí. Závodilo se asi 20 km od Milána. I přes Mišky zdravotní problémy měla čas 9:11:33. Doběhl celý český tým, jen v otevřeném závodě skončila se žaludeční problémy po 60km Pavlína Procházková. Jinak je Itálie krásná,usměvaví lidé,z přírody jezera,hory a také památky. Držte palečky Míše na závody ve Stromovce. Poběží také závody na 100km 19. května, kde se bude snažit zlepšit její čas.

Mělnická 25 cítka

10.10.2011 21:29
Poslední slunečný víkend letošního podzimu se běžela na Mělníku 25cítka. Míša opět vyhrála časem 1.41.22, zlepšila se cca o mnutu proti loňskému roku, S jejím funklubem oslvila vítězství tradičně v místní zámecké cukrárně. Další informace o závodě na stránkách závodu.

Běchovice 2011

28.09.2011 21:07
.Míša zaběhla poprvé Běchovice pod 40 min. Čas 39:26.

Hvězdná desítka

22.09.2011 21:09
V ne.18.9.2011 se konal běh Hvězdná desítka,počasí už bylo horší,ale dopoledne ještě nepršelo.Celý závod jako vždy uváděl vynikající Ivo Domanský.Byla to úplná rovina.Na startu byla naše obrovská nadějná juniorka Carmen Beshirová.Je jí teprve 13let,běhá i její tatínek.Míša se umístila jako druhá v čase 0:41:00.Oproti včerejšímu půlmarathonu se cítila velmi dobře,včera jí opět po závodě velmi zlobil žaludek a byla z toho vyčerpaná.Carmen zvítězila v čase 0:40:16.Míšu její výsledný čas moc potěšil,vůbec to takhle rychle po té sobotě nečekala.Fandila i Lucinka,která s Mišou doběhla závěr závodu. Jana Hrdová

Brdský teréní půlmaraton

22.09.2011 21:06
17.9.  byl Brdský terénní půlmarathon .Jednalo se o tři 7km okruhy v lese.Miša byla po dvou okruzích druhá,ale v posledním to rozkulila, cca 300m před cílem předběhla první běžkyni Janu Jílkovou(lońská vítězka) a vyhrála v čase 1:30:03.Fandila jsem s Gitou,pak bezva občerstvení v areálu Vlaška,klobásky,tombola a vyhlášení vítězů s cenami.Běžel i náš kamarád Petr Kubišta a Matěj Červený,po celou dobu závodu běželi spolu,posledních pár metrů měl Matěj víc sil,oba 1:32:...Tento závod byl specifický tím,že rozdíl časů prvního muže a první ženy z minul.roku(cca 13 min)byl dán ženám k dobru a o tento čas vyběhly dřív.V závěru závodu jsme netrpělivě očekávali, jestli cílovou pásku protne...

Gratulace k vítězství

17.09.2011 20:25
Míša dnes opět vyhrála. Po MS na 100 km, kde se výsledek moc nezadařil ze zdavotních důvodů, tak dnes vyhrála. Kdo ví kde, na jakch závodech? A napíše mi to (e-mail na stránce s at), tak vyhrává flašku červeného vína nebo 10 kg jablek z naší zahrádky.

100 km World Championschips in Winschoten Holandsko

10.09.2011 20:37
Na MS ve Winchotelnu Míša dosáhla času 09:19:53 a tím obsadila celkově 132 místo. Mezi ženami je MS 38 a ME 22. Původnímplánem bylo se umístit do 10 místa, ale to se vzhledem ke zdravotní problémům při závodě nepodařilo. Daniel Orálek se celkově umístil 12 tý. Ve své kategorii M40 třetí, ale do poslední chvále bojoval o vítězství, které mu uteklo o 2 min a 11 vteřin. Oběma držíme palce v dalších závodech !!!

Panevropský půlmaratón 2011

22.08.2011 13:04
Další Míšy závod se konal se 20.8.v sobotu Panevropský půlmaratón 2011 Stadlern-Poběžovice. Bylo krásné počasí. Míša z žen vyhrála časem 1:26:43. První kluk byl Jíří Voják v čase 1:08:06. Závod byl dobře připravený, vládla skvělá atmosféra a hrála k tomu na zámku rocková kapela Anaconda Benda.

18.08.2011 21:06
10.9. 2011 se bude v Holandsku konat MS na 100 Km, kam se Míša nominovala závodem v Plzni časem 7:56:55. stránky závodu: https://www.runwinschoten.nl/

Žebrácká 25

18.08.2011 20:59
Míša absolvova další závod na 25 km. Tentokrát malinko při bolestech nohy, skoro bez běžeckého tréninku. Stránky závodu jsou zde:  www.žebrackapetadvacitka.cz

Stromovka, závod na 6 hodin

28.05.2011 21:20
Stromovka 28.5.2011, počásko opět perfektní, ve stromech pofukoval větřík, jinak bylo teplo. Zase fanclub fandil,tentokrát na 6 hodinovce, nový český rekord 70,662m. Zatejpování pomohlo, Míša se cítila svěže. Závod s krásnou atmosférou jako vždy u SriCHinmoy.

PIM M ČR v maratonu

08.05.2011 21:07
V rámci letošního PIM (8.5.2011) se běželo i MČR v marathonu.Bohužel čas pod 3h se Míše nepovedl,ale i tak získala bronzovou medaili časem 3:04:42m.Fanclub fandil seč mu síly stačili,rychlostí blesku se přesouval po trati závodu.

Mělnický maraton

09.04.2011 00:00
Dne 9.4.2011 se běžel Mělnický marathon míru.Míša vyhrála ženskou kategorii v čase 3:10:59.Vzhledem k tomu,že se tento závod konal pouhých 14dní po 100km v Plzni,tak byla Míša s výsledkem víc než spokojená.Fanclub přijel za ní dokonce až z Vrchlabí. by Jana Hrdová

Misrtrovství ČR v běhu na 100 km - PLZEŇ

26.03.2011 21:15
Dne 26.3.se v Plzni běželo MČR NA 100km pořádaný Vlastou Šroubkem.Bylo optimální počasí na běh,občerstvení na trati i celý závod ve Štruncových sadech výborně zajišten.Míša vytvořila časem 7:56:55 nový český ženský rekord.Překonala tak letitý rekord Vlasty Rulcové o 27 min.Jako první češka zaběhla pod 8h.Dan Orálek si doběhl pro svůj osobní rekord 6:54.50.

PF 2011

27.12.2010 23:14
Ráda bych Vám popřála: hodně štěstí a zdraví do nového roku 2011! Ať Vám to běhá nejenom v běhu...

Stromovka maraton

26.10.2010 21:10
Míša běžela už asi 3 maraton běhe měsíce. Byla už dooost unavená, tak její čas byl přes tři hodiny. Přesto opět vyhrála!!! Byl to její poslední závod. Asi půjde pod kudlu.

Maraton - Benešov u Semil

15.10.2010 07:12
Hurá, hurá, hurá .... 2:54:18 je můj nový rekord na maraton. Odkaz na stránky závodu je zde.

25cítka na Mělníku

26.09.2010 20:10
Další závody, na které se chystám je 25cítka na Mělníku.

Kladenský maraton - nový osobák 2:57:57

20.09.2010 20:56
Míša běžela tuto sobotu maraton na Kladně. Zpočátku běřela docela svižně. První dsítku pod 42 minnut, což pro ní není obvyklé. A tempo udržela. Asi 10 km před cílem nemhla uvěřit svému rychlému tempu, předpokládala čas kolem 3:10, ale naštěstí se spletla! Tempo udržela a rekord je tady. Velká gratulace. Za vítězství mezi ženami si odnesla 6000,- korun a pohár? Ten jí sebrali hned po vyhlášení. Prý je putovní....